Usługa pakowania

Dysponujemy dwiema maszynami do automatycznego pakowania produktów. Dzięki możliwością posiadanych urządzeń oferujemy pakowanie i konfekcjonowanie produktów o różnych rozmiarach i kształtach. Specjalizujemy się w kompletowaniu zestawów sztućców, głównie biodegradowalnych w różnych konfiguracjach z dodatkiem serwetek, przypraw itd.

Image

AV550 to maszyna pakująca wyposażona w dolną rolkę folii, dzięki czemu produkt jest już w folii przy wejściu do maszyny. Ta cecha, w połączeniu z możliwością pracy maszyny ze zmiennym skokiem, pozwala pakować wymagające produkty, takie jak kapusta, kalafior, brokuły, góra lodowa, główki sałaty lub produkty w łodygi, takie jak seler, koper włoski, por, nawet współcześnie; wyroby piekarnicze, mięso wędliniarskie. Ta maszyna jest w stanie pakować i obkurczać kartony o wymiarach 20x30 cm, 30x40 cm, 30x50 cm. Zaawansowana, a jednocześnie prosta w obsłudze elektronika steruje wszystkimi funkcjami maszyny i akcesoriami: szczęki zgrzewające do zastosowań specjalnych, zestaw do folii termokurczliwej, opcja z atmosferą modyfikowaną. Za pomocą fotokomórki „belkowej” maszyna z łatwością wykrywa produkty o szerokich liściach lub produkty w wiązkach, np. banany. System podawania składa się z przenośnika taśmowego, który jest już dołączony do standardowej maszyny. AV550 może przetwarzać różne rodzaje folii z tworzyw sztucznych, takich jak polipropylen, laminowana jednostronnie lub dwustronnie termozgrzewalna, folia termokurczliwa.

System pasów podających sprawia, że idealnie nadaje się do pakowania dowolnych produktów luzem lub w pudełkach, innych produktów spożywczych, ale także produktów niespożywczych. Możliwość pakowania produktów o różnych wymiarach. Produkuje do 60 opakowań na minutę.

Obszary zastosowań

  • Owoce i warzywa

  • Mięso i ryby

  • Pieczywo

  • Różne jedzenie

  • Biomedyczne

Styl opakowania

Image

Dane techniczne

Prędkość (cykle na minutę) max 60 - 70
Szerokość folii maks. 1100 mm
Szerokość produktu min 120 – max 300 mm
Długość produktu min 120 - max 800 mm
Prześwit między szczękami min 30 – max 200 mm

Przykłady pakowanych produktów